<- Takaisin etusivulleOsallistu kilpailuunTietoa kilpailusta

Yhteystietomme

Tapahtuman järjestelyt:

Jussi Virta jussi.virta@ting.digital

Viestintä ja brändi:

Heikki Nuutinen heikki.nuutinen@ting.digital

Digitaalinen tiedotus ja markkinointi, Webmaster

Hannu Virta hannu.virta@ting.digital

Kumppanit:

Minttu Jores minttu@ting.digital

Joukkueiden yhteyshenkilö:

Ville Virta ville.virta@ting.digital

Vapaaehtoisten organisointi:

Teemu Lahjalahti teemu.lahjalahti@ting.digital

Muut tiedustelut:

info@ting.digital

Haluatko sponsoriksi?Usein kysytyt kysymyksetTietoa järjestelyistäKilpailun säännötJärjestäjien yhteystiedotFacebookLinkedInYoutube